Pages Menu
Categories Menu

jaki remont mozna odliczyc od podatku

jaki remont mozna odliczyc od podatku

Możesz budować własną Piła tarczowa tabela

Od tarczowe są w wersji przenośnej piły tablicy, nie są przeznaczone do mocowania do stołu. Jednak mobilność może być wadą, jeśli staramy się precyzyjnych cięć, takich jak miters lub innymi kątami. Aby pomóc w podjęciu bardziej dokładnych cięć, można zbudować okrągły stół piły w swoim własnym sklepie.

Krok 1

Zbieranie materiałów, które zawierają 3/4 „grubości średniej gęstości nakładki (MDO) w 36” x16 „arkuszy, z 36” x 8 1/2 „kawałek, a 36” X1 „kawałek i dwa 36” X1 1/2 „kawałki, ołówek, linijka, układanki , osiem paski 1” X2 „drewno, gwoździe, młotek, wiertarka, 1/4” i 1/2 „wiertła, śruby, piła tarczowa, 1/2” kołków, kwadrat prędkości i 1/4 „śruba karetki.

Krok 2

Zaznaczyć punkt środkowy 3/4 „z krawędzi na dłuższym boku 36” x16 „MDO.

etap 3,

Korzystanie z linijki zaznaczyć promień od tego punktu środkowego na tej przedniej krawędzi. Następnie narysować linię prostą 10 cali od i równolegle do tylnej krawędzi.

Etap 4

Aby wyciąć tabelę, która po prostu oznaczony, należy użyć wyrzynarki ściąć 10 „linię wokół promienia iw dół linii 10” po drugiej stronie. Teraz masz kształt stołu.

jaki remont mozna odliczyc od podatku

Etap 5

Rzut tabeli do jego pleców, paznokci sześć pasków z drewna 1 „X2” do wszystkich prostych krawędzi jak wsparcie dla tabeli.

Etap 6

Wróć do oryginalnego znaku na środkowego grzbietu i wywiercić otwór 1/2 „, w którym zostaną umieszczone kołki służyć jako pivot na ramieniu.

Krok 7

W dół od otworu na tej wierzchniej, dołączyć dwa kolejne 1 „X2” paski 10 cali służyć jako ogrodzenie dla przewodnika.

Krok 8

Weź dwa kawałki MDO, które są 36 „X1 1/2” i cięte pod kątem 45 stopni od każdego końca. Z kątów, skierowaną do wewnątrz, śruby te dwa fragmenty na końcach elementu MDO 36 „x 8 1/2”. To sprawia, że ??wózek z elementami dystansowymi.

Krok 9

Artykuł napisany przez: