Pages Menu
Categories Menu

jaki remont wymaga pozwolenia na budowe

jaki remont wymaga pozwolenia na budowe

Jeśli masz nadwagę i ciąży

Ilość ciąż, przechodzących na tle nadwagi podwoiła się w ostatnich 10 latach. Nadwaga utrudnia go i zagraża zdrowiu przyszłego dziecka. Nadwaga może powodować wady wymiany i regulacji hormonalnej czynności jajników, co prowadzi do niepłodności, przedwczesnych poronień. Po zajściu w ciążę, kobiety z nadwagą zagrozić siebie i swoich dzieci, więc szczególnie ważne jest dla nich, aby zaplanować ciążę.

Nie należy myśleć, że określenie „otyłość” jest stosowany w szczególnych przypadkach i nie dotyczy ciebie. Zgodnie z praktyką medyczną, ma ona zastosowanie dla 2 kobiet po 10, których indeks masy ciała wynosi więcej niż 30, a określenie „nadwagę” ma zastosowanie nawet więcej kobiet.

Indeks masy ciała oblicza się w następujący sposób: masa ciała jest podzielony na wzrost w metrach do kwadratu (na przykład o średnicy 1,70 m).

jaki remont wymaga pozwolenia na budowe

Główna mniej niż 18,5 – zbyt małą masę,

– od 18,5 do 25 – normalnej wadze,

– od 25 do 30 – z nadwagą,

– więcej niż 30 – otyłość.

jaki remont wymaga pozwolenia na budowe

Jakie ryzyko uruchomienia

Jakie zagrożenie niesie za nadwagę ciąży i porodu? Wszystko zależy od ogólnego stanu zdrowia i przyczyn nadwagi. Po pierwsze, zwiększone obciążenie kręgosłupa i wewnętrznych. Na koniec jeśli chodzi o ciąży niebezpieczeństwo zatrucia ciążowego wzrasta. Czasami warstwą tłuszczu nie pozwala słysząc bicie serca, ale Kardiotokografia i echographia pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

W czasie ciąży kobiety z nadwagą są z ryzykiem poronienia, stan przedrzucawkowy, cukrzyca i nadciśnienie w większym stopniu. Podczas podwyższona zawartość cukru we krwi dziecka, z reguły okazuje się być zbyt duża, co obarczona cesarskie cięcie, ponieważ podczas porodu duży płód może spowodować dodatkowe problemy dla kobiety: pęknięcia, krwawienie.

Nie należy myśleć, że dobrze jest rodzić dużym dzieckiem.
Artykuł napisany przez: